iBright - Wymarzony Uśmiech na Wyciągnięcie Ręki - OdchudzanieBlog,pl - Dieta, Motywacja i Skuteczne Odchudzanie

iBright – Wymarzony Uśmiech na Wyciągnięcie Ręki

Szukając odpowiedniego dla siebie preparatu wybielającego zęby zwróćmy uwagę na kilka aspektów. Skuteczność jest oczywiście bardzo ważna ale równie ważne jest bezpieczeństwo stosowania. IBright jest dobrze przebadanym klinicznie i w pełni bezpiecznym produktem, który bez przeszkód może stosować każda zdrowa osoba. Wyjątkiem są jedynie kobiety w ciąży oraz matki karmiące.

Przeczytaj opinie osób stosujących iBright na blogu producenta – www.ibright.pl/blog/

Nie tylko o bezpieczeństwo dla całego organizmu tu chodzi, co niezmiernie istotne, bezpieczny preparat na wybielanie zębów nie obciąża i nie niszczy szkliwa. Także w tym aspekcie IBright spełnia swoje zadanie w 100%. Bezpieczeństwo składników preparatu Ibright dla szkliwa potwierdza Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków. Co więcej, jeśli cierpimy na nadwrażliwość zębów nie musimy rezygnować z pięknego, śnieżnobiałego uśmiechu. Neutralne pH zmniejsza bowiem nadwrażliwość zębów. Ponadto IBright zawiera w składzie azotan potasu, co także skutecznie niweluje nadwrażliwość zębów.

Wybielanie zębów

Nic tak nie poprawia urody, nie wzmacnia wizerunku młodej, zadbanej osoby jak piękny, śnieżnobiały uśmiech. Odbarwione, żółtawe zęby postarzają bardziej niż zmarszczki i siwe włosy. Niestety, nasze zęby są wciąż narażone na szereg czynników, które odbarwiają j. Nawet jeśli dbamy o nie regularnie przez wizyty stomatologiczne i profilaktyczne zabiegi takie jak scaling, piaskowanie, które skutecznie walczą z kamieniem nazębnym to za mało by olśniewać śnieżnobiałym uśmiechem. Niektóre czynniki wpływają bardzo negatywnie na odbarwianie się naszych zębów – przede wszystkim papierosy, kawa oraz czerwone wino to główni winowajcy żółtego nalotu, który powoduje, że uśmiechając się zasłaniasz ręką usta. Ale nie tylko to niszczy biel naszych zębów. Także inne składniki naszej codziennej diety – na przykład soki owocowe (które dodatkowo osłabiają szkliwo), świeże owoce – szczególnie takie jak jagody, jeżyny czy wiśnie, a nawet zwykła herbata (wielu lekarzy stomatologów uważa, że odbarwia silniej niż kawa) czy też barwione słodycze, napoje gazowane, buraki i curry. Nawet jeśli niektóre produkty nie odbarwiają zębów bezpośrednio osłabiają szkliwo co też wpływa na wygląd zębów. Szkliwo bowiem stanowi barierę ochronną, a poddane działaniom negatywnych czynników jak na przykład kwasy w sokach i owocach – staje się ono cieńsze i porowate, co ułatwia przywieranie osadów do powierzchni zębów z jednej strony, a z drugiej – utrudnia ich usunięcie. Także niektóre leki i suplementy wpływają negatywnie na barwę zębów, na przykład preparaty żelaza.

Przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny prześciga się w oferowaniu nam produktów do wybielania zębów. Wiele past reklamowanych jako wybielające ma bardzo niewielkie możliwości w tym zakresie i nawet stosowane bardzo regularnie działają w zasadzie jedynie profilaktycznie. Dostępne zabiegi u stomatologa są z kolei bardzo drogie. Co więcej – niektóre z nich są bardzo inwazyjne i mimo szybkiego spektakularnego efektu – bardzo obciążają szkliwo, a co za tym idzie – efekty są krótkotrwałe. Podobnie zresztą wygląda sytuacja w czasie stosowania niektórych past wybielających. Niektóre z nich mają zbyt silne składniki ścierające osady mechanicznie.

Ryzyko uszkodzenia szkliwa wtedy wzrasta. To bardzo ważne, by wybierając metodę wybielania zębów zwracać uwagę, czy jest ona w pełni bezpieczna dla szkliwa. Innym trikiem, który stosują niektórzy producenci past wybielających jest dodawanie do preparatu barwnika, który działa na dziąsła. Kiedy dziąsła barwią się mocniej na czerwono – optycznie zęby wydają się znacznie bielsze, chociaż w rzeczywistości ich barwa nie zmienia się nawet o ton. Ogromnie popularne, bo szybkie i proste w użyciu są paski wybielające. Jednak one też rozczarowują skutecznością. Nawet jeśli wybielają przylegające do paska powierzchnie, zupełnie nie radzą sobie z przestrzeniami szczelin między zębowych i efekt wizualny jest jeszcze gorszy niż pozostawienie zębów odbarwionych.

Jak wybielić zęby z preparatem Ibright?

Do wyboru mamy dwie kuracje. Pięcio lub siedmiodniową. Składniki zawarte w preparacie działają natychmiast, więc naprawdę po 5 góra 7 dniach możemy już cieszyć się pięknym, olśniewającym, śnieżnobiałym uśmiechem hollywoodzkiej gwiazdy. Co ważne nie oznacza to, że musimy zajmować się naszymi zębami 5 dni lub tydzień. W przypadku kuracji 5-dniowej sesje zajmą nam 30 minut oraz 20 minut i przeprowadzamy je pierwszego i piątego dnia. W przypadku kuracji tygodniowej odpowiednio 30 minut pierwszego dnia i po 10 minut w czwartej i siódmej dobie. Preparat IBright ma tą przewagę nad paskami wybielającymi, że gęsty żel jaki jest podstawą preparatu dociera do wszystkich przestrzeni także tych między zębami i równomiernie wybiela całą powierzchnię zębów. W skład preparatu wchodzą: chusteczki wybielające z fluorem, spray przygotowujący, zasadniczy żel do wybielania, nakładka silikonowa doskonale dostosowująca się do rozstawu każdej szczęki oraz 5-watowa lampa LED. IBright jest najskuteczniejszym i jednocześnie najbardziej ekonomicznym sposobem na profesjonalne wybielenie zębów w zaciszu własnego domu.

iBright Gdzie Kupić? Allegro, Apteka, Ceneo, Producent – Gdzie Najlepsza Cena ?

Najlepiej i najpewniej produkt iBright kupić na stronie producenta – ibright.pl . Można go znaleźć w aptekach bez recepty ale cena nie będzie tak korzystna jak w internecie. Odradzamy również zakup poprzez serwisy typu Allegro i Ceneo ponieważ zdarzały się próby sprzedaży podróbek czyli produktów nie oryginalnych.

Anja
Cześć, fajnie że czytasz mojego bloga - jestem fanką zdrowego żywienia i odchudzania - udało mi się, teraz chcę pomóc Tobie. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, a wieczorami czytam krótsze i dłuższe książki.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu, podobał się?
Aktualna ocena to 5,00 / 5 , a głosowało na niego: 1
Będzie super, jeśli zostawisz nam mały feedback w postaci oceny: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Cię zainteresować:

Wpisz czego szukasz i naciśnij enter. Naciśnij ESC aby wyjść.

Do góry