N°1 Antioxidant Max - Skuteczny w Walce ze Starzeniem się - OdchudzanieBlog,pl - Dieta, Motywacja i Skuteczne Odchudzanie

N°1 Antioxidant Max – Skuteczny w Walce ze Starzeniem się

Stres oksydacyjny to mało znany acz bardzo groźny stan organizmu, który występuje kiedy zostaje zachwiana równowaga między wolnymi rodnikami a przeciwutleniaczami. Wpływa on bezpośrednio na nasze samopoczucie, odbiera nam energię niezbędną do życia, a także przyczynia się przyśpieszenia starzenia skóry czy wypadania włosów. W walce z tym zjawiskiem pomocny będzie N°1 Antioxidant Max.

Stres oksydacyjny i jego następstwa

W dużym skrócie wolne rodniki niszczą nasze komórki i nie pozwalają im efektywnie działać. Pozbawione cząsteczki tlenu uzupełniają jego brak „kradnąc” go od naszych komórek przez co te zostają zmuszone do zabrania go innym komórkom. Dochodzi w ten sposób do uszkodzenia komórki. W efekcie wolne rodniki przyczyniają się między innymi do niszczenia kolagenu, który jest jednym z głównych budulców skóry czym przyśpieszają jej starzenie się, a także powstawanie zmarszczek i przebarwień. Ponadto nadmierna aktywność wolnych rodników może przyczynić się do rozwoju różnych chorób takich jak miażdżyca, choroby układu pokarmowego czy upośledzenia narządów słuchu. Mimo, że nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować wolnych rodników z naszego organizmu to możemy z nimi skutecznie walczyć. Pomogą nam w tym przeciwutleniacze. N°1 Antioxidant Max to preparat zawierający dwa najsilniej działające antyoksydanty. Astaksantyna ma na przykład 65 – krotnie wyższą aktywność niż najbardziej znany przeciwutleniacz witamina C. Resweratrol zaś jest 14 – krotnie silniejszy niż witamina E. To dzięki nim N°1 Antioxidant Max jest tak skuteczny. Produkt ten jest szczególnie wskazany dla osób, które palą papierosy i piją zbyt często alkohol, są narażeni na stres, nieodpowiednią dietę, a także niewiele wypoczywają, krótką śpią i często chorują.

N°1 Antioxidant Max Skład

Antyoksydanty działają w ten sposób, że posiadają jeden wolny elektron, który mogą oddać wolnym rodnikom. W ten prosty sposób neutralizują ich działanie i przyczyniają się do ochrony komórek. W składzie N°1 Antioxidant Max znajdziemy astaksantyne, która powstaje w algach Haematoccous pluvialis i jest szeroko znana ze swoich właściwości antyoksydacyjnych. To bardzo silny przeciwutleniacz, który prócz zwalczania wolnych rodników pomaga nam w zachowaniu dobrego wzroku, zmniejsza uszkodzenia DNA, znacząco wpływa na poziom odporności organizmu, wspomaga regeneracje czy też działa przeciwzapalnie. Dodatkowo chroni przed zgubnym promieniowaniem UV, wspomaga pracę serca, wpływa na lepszy poziom trawienia, odmładza skórę i dodaję nam energii. Podczas gdy niektóre karotenoidy ulegają przemianie w witaminę A, a tym samym tracą swoje właściwości, jako przeciwutleniacz Astaksantyna pozostaje zawsze aktywna i spełnia swoją pierwotną rolę.

Obok niej występuje resweratrol, który ma niezwykle pozytywny wpływ na nasze naczynia krwionośne. Chroni je oraz wzmacnia, przez co skutecznie broni nas przed miażdżycą. Uniemożliwia złemu cholesterolowi przenikanie przez ścianki naczyń dzięki czemu chroni nasze serce. Ponadto ma właściwości przeciwzapalne, zwłaszcza przy stanach zapalnych dróg oddechowych. Resweratrol pomaga też w zachowaniu dobrego wzroku. Broni siatkówkę przed wolnymi rodnikami i przeciwdziała zwyrodnieniu plamki żółtej.

N°1 Antioxidant Max Efekty

N°1 Antioxidant Max broni zatem nasz organizm przed działaniem wolnych rodników. I czyni to bardzo skutecznie. Kuracja nim jest bardzo prosta. Codziennie rano łykamy dwie kapsułki, które popijamy dużą ilością wody. Nie powinniśmy przekraczać tej dawki, a pierwsze widoczne efekty zauważymy już po kilku dniach. Pierwszym symptomem działania N°1 Antioxidant Max jest przypływ energii, dobre samopoczucie i brak zmęczenia. Po nieco dłuższym czasie zauważymy, że nasza skóra wygląda zdrowiej, zniknęły niektóre zmarszczki i przebarwienia, a włosy i paznokcie mają młodszy, jaśniejszy wygląd. Preparat składa się z naturalnych składników przez co jest absolutnie bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

N°1 Antioxidant Max Gdzie Kupić? Allegro, Apteka, Ceneo, Producent – Gdzie Najlepsza Cena ?

Najlepiej i najpewniej produkt N°1 Antioxidant Max kupić na stronie producenta – no1antioxidantmax.pl . Można go znaleźć w aptekach bez recepty ale cena nie będzie tak korzystna jak w internecie. Odradzamy również zakup poprzez serwisy typu Allegro i Ceneo ponieważ zdarzały się próby sprzedaży podróbek czyli produktów nie oryginalnych.

N°1 Antioxidant Max Opinie Lekarzy Oraz Opinie Na Forum

Na brak tak zwanego prądu zaczęłam narzekać pod koniec zeszłego roku. Bez względu na to o której poszłam spać, budziłam się zmęczona, śpiąca, a każda czynność była dla mnie swoistym wyzwaniem. Próbowałam ratować się kolejnymi filiżankami kawy, a nawet energetykami ale stan znużenia nie ustępował. Znajoma podpowiedziała mi, że może to wynikać z braku pewnych elementów w moim organizmie, a przyjaciel lekarz podsunął mi N°1 Antioxidant Max. Już w pierwszym tygodniu kuracji poczułam, że wraca do mnie życie. Tak nie przesadzam. Po raz pierwszy od dłuższego czasu czułam, że mogę wszystko. Wykonywałam codzienne czynności z łatwością, chętniej szłam do pracy i przestałam na wszystko narzekać. Po pewnym czasie mąż zauważył, że wyglądam lepiej, jakby młodziej i promiennej. Po bliższych oględzinach stwierdziłam, że kilka wyjątkowo irytujących zmarszczek, gdzieś zniknęło, a włosy które jeszcze wczoraj wypadały garściami dziś są mocniejsze niż kiedykolwiek.

 

Agata, 36 lat

Anja
Cześć, fajnie że czytasz mojego bloga - jestem fanką zdrowego żywienia i odchudzania - udało mi się, teraz chcę pomóc Tobie. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, a wieczorami czytam krótsze i dłuższe książki.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu, podobał się?
Aktualna ocena to 0,00 / 5 , a głosowało na niego: 0
Będzie super, jeśli zostawisz nam mały feedback w postaci oceny: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Cię zainteresować:

Wpisz czego szukasz i naciśnij enter. Naciśnij ESC aby wyjść.

Do góry